Objednávkové formuláře

Přidejte si tuto aplikaci ke svému účtu onFakt jedním kliknutím

Potvrzení objednávky

Tento bezplatný modul vám umožňuje vytvářet potvrzení objednávek pro vaše zákazníky. Zadali objednávku nebo přijali váš návrh? S onFakt můžete jednoduše vytvořit potvrzení objednávky a odeslat jej zákazníkovi. Může být dokonce podepsán online! Potvrzení objednávky lze vytvářet ručně, ale lze je také zkopírovat z existující cenové nabídky, aby byla vstupní práce omezena na naprosté minimum.

Potvrzení objednávky
Pohodlný pracovní postup

Pohodlný pracovní postup

Modul potvrzení objednávek dokonale zapadá do pracovního postupu vaší společnosti. Potvrzení objednávky z cenového návrhu vytvoříte pouhými dvěma kliknutími. Potvrzení objednávky připraveno? Pošlete jej e-mailem a zkopírujte jej do konečné faktury pouhými dvěma kliknutími! Všechna data, sériová čísla, ... se automaticky správně upraví. Čas pracovat efektivněji s onFakt!

Potvrzení objednávek a skladové hospodářství

onFakt se liší mezi virtuálními a skutečnými sklady. Virtuální zásoby se týkají stavu zásob na základě potvrzení objednávky. OnFakt v tomto ohledu nezohledňuje pouze to, co již bylo vyfakturováno nebo dodáno, ale také to, co si již zákazníci objednali. Pokud by si zákazníci objednali více, než je skutečně skladem, budete o tom okamžitě informováni nastaveným upozorněním na sklad.

Potvrzení objednávek a skladové hospodářství

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room