Předplatné

Přidejte si tuto aplikaci ke svému účtu onFakt jedním kliknutím

Pravidelné faktury

Když posíláte zákazníkovi fakturu každý měsíc (nebo za jiné období), můžete si přednastavit pravidelnou fakturu pomocí bezplatného modulu „předplatné“. Váš zákazník pak automaticky obdrží měsíční fakturu (nebo za jiné předem nastavené období, do vámi zadaného data ukončení). To znamená, že již nebudete muset vytvářet a odesílat faktury každý týden, měsíc, rok, ... Odesílání těchto faktur je také automatizováno programem, takže budete muset pouze přijímat a sledovat platby.

Pravidelné faktury
Automatizace

Automatizace

onFakt umožňuje automatické zasílání faktur v rámci předplatitelského období. Můžete aktivovat spojení s Mollie, aby vaši zákazníci platili online, nebo spojení s Ponto, aby se automaticky zpracoval platební převod vašeho zákazníka. Faktura nakonec neuhrazena? Použijte modul automatického připomenutí plateb k upozornění svého zákazníka.

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room