Skladové hospodářství

Přidejte správu skladů ke svému účtu onFakt jedním kliknutím

Skladové hospodářství

Chcete sledovat, kolik produktů máte ještě na skladě? Stačí aktivovat bezplatný modul správy zásob a bedlivě sledovat své zásoby. Můžete nastavit limit upozornění, takže když počet produktů na skladě klesne pod tento limit, budete upozorněni. Okamžitě můžete získat přehled o skladových datech vašich produktů na řídicím panelu přehledu produktů. Chcete aktualizovat skladové zásoby nebo distribuovat skladová data ve vaší společnosti? Jednoduše exportujte a vytiskněte/odešlete skladový list v Excelu z onFakt.

Skladové hospodářství
Virtuální akcie

Virtuální akcie

Pokud používáte i modul potvrzení objednávky, můžete nahlédnout do tzv. virtuálních zásob. To představuje počet položek, které jsou stále k dispozici na skladě, mínus počet položek, které již byly objednány. Tímto způsobem nebudete riskovat, že prodáte více, než kolik je skutečně skladem. Před vyčerpáním zboží budete moci zadat objednávku u svého dodavatele.

Komplexní produkty

Aktivací modulu „komplexní produkty“ může onFakt snadno spravovat skladové balíčky složených produktů. Prodáváte cenově výhodný komplexní produkt složený z deseti jednotlivých položek s upravenou cenou nebo krabici vína obsahující šest samostatných lahví? Všechny jednotlivé položky v tomto komplexním produktu budou započítány do vašeho prodeje a skladového hospodářství.

Komplexní produkty

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room