Správa nákupu

Nahrajte své nákupní faktury na svůj účet onFakt

Správa nákupu

onFakt není jen fakturační software pro tvorbu prodejních faktur, ale také pro zpracování nákupních faktur. Když si ve svém účtu aktivujete bezplatný modul 'správa nákupu', můžete také nahrávat a zpracovávat své nákupní faktury. Získejte přehled o svých celkových výdajích za období nebo podle kategorie nákupu. Sledování plateb zajišťuje dobrý vztah s vaším dodavatelem a výkaznictví vám umožňuje pečlivě sledovat váš rozpočet a investovat chytřeji.

Modul řízení nákupu umí zpracovávat i e-faktury. V důsledku toho stačí vybrat e-fakturu jako přílohu a všechny informace z této faktury budou automaticky zadány správně. Ušetřete čas a eliminujte chyby!

Správa nákupu
Zpráva

Zpráva

Když v onFakt evidujete i své nákupní faktury, je možné konzultovat nejen reporty pokrývající tržby vaší společnosti, ale také zisk (tržby minus náklady). To vám umožní sledovat, kolik vaše společnost skutečně vydělává v reálném čase.

Propojení s účetnictvím

Vaše nahrané a zpracované nákupní faktury také převedeme do formátu UBL (Universal Business Language). Tento formát pro elektronické faktury můžete exportovat z onFaktu nebo jej poslat své účetní prostřednictvím přímého odkazu z našeho programu. Tímto způsobem může váš účetní automaticky zpracovat již zadaná data dokladů a vy výrazně snížíte práci s ručním zadáváním dat.

Propojení s účetnictvím
E-mail a doručená pošta PEPPOL

E-mail a doručená pošta PEPPOL

onFakt má funkci doručené pošty, se kterou můžete snadno přijímat nákupní faktury. Každá doručená pošta má svou jedinečnou e-mailovou adresu, na kterou můžete odesílat nebo přeposílat e-maily. Nákupní faktury připojené k těmto e-mailům pak lze snadno dále zpracovávat v programu. Papírové dokumenty lze odesílat e-mailem přímo z vašeho skeneru na tuto e-mailovou adresu doručené pošty. Nebo jednoduše vyfoťte a nahrajte pomocí smartphonu!

Prostřednictvím této schránky můžete také přijímat faktury prostřednictvím sítě PEPPOL. To umožňuje vašim dodavatelům zasílat elektronické faktury přímo z jejich fakturačního softwaru na váš účet onFakt. Protože se jedná o pravé elektronické faktury, nemusíte již nic přepisovat. onFakt automaticky 100% správně extrahuje všechny fakturační údaje z přijatého dokladu.

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room