Správa nákupu

Nahrajte své nákupní faktury na svůj účet onFakt

Správa nákupu

onFakt není jen pro , ale také pro nákupní faktury. Když ve svém účtu aktivujete modul „Správa nákupů“, můžete také nahrávat a sledovat své nákupní faktury. Získáte přehled o svých celkových výdajích za období nebo za kategorii nákupu. Sledování plateb zajišťuje dobrý vztah s vaším dodavatelem a prostřednictvím zpráv můžete pečlivě sledovat svůj rozpočet a investovat chytřeji.

Modul správy nákupu může také zpracovávat . Ve výsledku musíte jednoduše vybrat e-fakturu jako přílohu a všechny informace z této faktury budou zadány správně a automaticky.

Zpráva

Když také zadáte své nákupní faktury do onFaktu, bude možné prohlížet si nejen o obratu vaší společnosti, ale také o zisku (obrat - náklady). Tímto způsobem můžete sledovat, kolik vaše společnost ve skutečnosti vydělává v reálném čase.

Propojení s účetnictvím

Vaše nákupní faktury také převedeme do formátu „UBL“. Tento formát pro elektronické faktury můžete exportovat z onFaktu nebo jej předat svému účetnímu prostřednictvím přímého odkazu. Tímto způsobem váš účetní automaticky převezme již zadaná data a vy omezíte dvojnásobné ruční zadávání.

E-mail a doručená pošta PEPPOL

onFakt má funkci doručené pošty, pomocí které můžete snadno přijímat faktury. Každá doručená pošta má jedinečnou e-mailovou adresu, na kterou můžete odesílat e-maily. Nákupní faktury připojené k těmto e-mailům lze poté snadno zpracovat okamžitě v programu.

Prostřednictvím této doručené pošty můžete také přijímat faktury prostřednictvím kanálu PEPPOL. To vašim dodavatelům umožňuje zasílat elektronické faktury přímo z jejich fakturačního softwaru na váš účet onFakt. Protože se používají plné elektronické faktury, nemusíte již nic přepisovat, ale můžeme z faktury automaticky 100% správně extrahovat všechny informace.

Co říkají naši klienti

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room