Cloudový software

Vytvářejte faktury online, odkudkoli a na jakémkoli zařízení

Dostupné kdekoli a na jakémkoli zařízení

Online fakturace prostřednictvím cloudu má oproti tradičnímu fakturačnímu softwaru mnoho výhod: cloudové prostředí onFaktu lze dosáhnout 24/24, 7/7 z libovolného místa. Máte počítač se systémem Windows, Mac, tablet nebo smartphone? Surfujte na onFakt.cz a přihlaste se!

Dostupné kdekoli a na jakémkoli zařízení
Automatické zálohování

Automatické zálohování

Protože jsou vaše data uložena v cloudu, mohou naše systémy zálohovat různými způsoby, takže o ně nikdy nepřijdete. Kromě toho můžete v případě potřeby aktivovat odkaz se známými službami cloudového úložiště, abyste si sami udrželi další zálohu.

Synchronizace

Vaše data jsou uložena centrálně v cloudu. Kdykoli a na jakémkoli zařízení otevřete aplikaci onFakt, budete vždy pracovat s nejnovější verzí svých dat. I když má váš účet více uživatelů, budete používat stejná data v reálném čase.

Synchronizace
Bezpečné skladování

Bezpečné skladování

Program v cloudu je ve skutečnosti bezpečnější než váš vlastní počítač. Servery onFakt nejsou náchylné k virům a jsou zcela odříznuty od webu mimo online přístup k programu. V našem programu otevíráte své vlastní podnikatelské prostředí prostřednictvím své e-mailové adresy a hesla a případně dalšího ověřování prostřednictvím smartphonu. Data jsou šifrována pomocí SSL a vyměňována mezi vaším počítačem a našimi servery.

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room