Zasílání faktur prostřednictvím sítě PEPPOL

Efektivně odesílejte a přijímejte elektronické faktury

Odesílání a přijímání faktur prostřednictvím sítě PEPPOL

Síť PEPPOL je alternativní metoda e-mailu k zasílání a přijímání faktur elektronicky, zřízená Evropskou unií. Po této síti jsou zasílány plné elektronické faktury, které může příjemce zpracovat poloautomaticky. Faktury přijaté prostřednictvím tohoto kanálu PEPPOL lze tedy zadávat do onFaktu jedním kliknutím, aniž byste museli ručně zadávat údaje. V onFaktu můžete snadno aktivovat adresu společnosti v této síti, na kterou můžete přijímat faktury.

Od 1. ledna 2017 jsou dodavatelé povinni zasílat elektronické faktury, pokud chtějí fakturovat vlámské vládě. Tyto faktury musí být v souladu s pokyny pro . Tyto e-faktury nejsou obyčejné dokumenty PDF, ale speciální soubory „XML“, které se mnohem snadněji zpracovávají na počítačích. Tyto faktury také nemusí být zasílány e-mailem, ale musí být zasílány prostřednictvím evropské sítě „PEPPOL“. Jedná se o docela technický a složitý proces, ale u tohoto odkazu stačí stisknout pouze tlačítko 1 a nemusíte se dále bát.

Odesílání a přijímání přes PEPPOL zahrnuje až 100 dokumentů měsíčně. Potřebujete větší kapacitu? Neváhejte nás kontaktovat!

Co říkají naši klienti

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room