Použít firemní identitu

Vaše faktury ve vaší firemní identitě

Přizpůsobení výchozích šablon rozvržení

Umožněte klientům poznat vaši firmu, jakmile uvidí váš návrh, fakturu, ... Přizpůsobte si naše standardní šablony rozvržení tak, aby odpovídaly vaší firemní značce. Nahrajte své logo, použijte požadované barvy, změňte řádkování nebo zvolte jiné písmo, ... S aplikací onFakt vygenerujete profesionálně vypadající fakturu během chvilky.

Přizpůsobení výchozích šablon rozvržení
Rozšířené možnosti úprav

Rozšířené možnosti úprav

Potřebujete pokročilejší úpravy rozvržení? Získejte přístup k internímu kódu šablon rozvržení a upravte téměř vše. Uvědomte si, že potřebujete znalost programovacích jazyků HTML a CSS, ale můžete si také najmout odborníka, který požadované změny provede za vás.

Určete, co chcete zobrazit

Nechcete na dodacích listech zobrazovat ceny? To je možné. onFakt vám umožňuje rozhodnout, které informace se na dokladech mohou nebo nemusí zobrazovat: číslo zákazníka, cena za jednotku, množství, ...

Určete, co chcete zobrazit

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room