Produktový management

Praktická databáze vašich produktů

Snadné použití produktů

Produkty můžete snadno vytvořit nebo importovat v onFaktu. Tyto produkty pak můžete snadno vložit do svých dokumentů tak, že je vyhledáte pomocí názvu produktu nebo kódu výrobku. Cena, název a popis se automaticky doplní, takže můžete bez dalšího průzkumu vytvářet a .

Zpráva

Získáte vhled do historie prodeje produktů, nejprodávanějších produktů, celkového obratu a mnoho dalšího. Tímto způsobem můžete v reálném čase vidět, jaké jsou vaše špičkové produkty s největším prodejem nebo největším obratem.

Skladové hospodářství

Modul pro můžete snadno aktivovat v onFaktu. Virtuální akcie se počítají na základě objednávek a aktuální akcie na základě efektivních odchozích produktů. Sklad můžete snadno doplnit zadáním svých nákupů.

Dovoz a vývoz

Poskytuje dodavatel soubor s články nebo máte soubor s článkem z předchozího programu? Jednoduše to importujte do onFaktu a vyhněte se duplikaci!

Co říkají naši klienti

MODUL PRODUKTU SCREENSHOTS

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room