Vytvořte nabídku

Vytvářejte nabídky rychle a snadno

Snadné a rychlé vytvoření

Rychlá, řádná a správná příprava nabídek je nezbytná pro to, aby každé podnikání přesvědčilo potenciální zákazníky. S onFaktem můžete rychle vytvářet nabídky vyhledáním stávajících produktů a cen ve vašem osobním seznamu produktů a jejich doplněním konkrétními informacemi pro každého potenciálního zákazníka. Když později obdržíte podobné žádosti, můžete vytvořit kopii této nabídky jedním kliknutím a upravit konkrétní informace.

Jasně sledováno

Cenovým nabídkám je automaticky přiděleno datum a sériové číslo, takže je lze snadno sledovat. Budete informováni o otevřených nabídkách, abyste mohli například kontaktovat zákazníka, když brzy vyprší jeho platnost. Můžete také snadno vyhledat a fakturovat přijaté nabídky, které je po dokončení prací ještě třeba fakturovat. Zapomenutím fakturace nabídky vám přijde spousta příjmů.

Účtováno rychle

Po dokončení prací z nabídky jednoduše zkopírujete nabídku do . Faktuře je automaticky přiřazeno správné číslo a datum. Tímto způsobem můžete během několika sekund převést nabídku na konečnou fakturu a odeslat ji zákazníkovi!

Schválení online

Vaši zákazníci mohou vaše nabídky schválit online. Umístí svůj podpis myší a vy budete okamžitě upozorněni e-mailem. Díky snazšímu přijetí nabídky zákazníci rychleji schválí zadání a v případě sporu budete mít vždy důkaz!

Co říkají naši klienti

MODUL SKUTEČNÉHO OBRAZOVKY

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room