Zdarma pro účetní!

FAKTURAčNí SOFTWARE ONFAKT PRO účETNí

Spolupracujte online se svými zákazníky a nechte jejich dokumenty snadno odeslat do vašeho účetního balíčku

onFakt pro účetní

Pracujte lépe se svými zákazníky

Zdarma pro účetní

onFakt je pro účetní zdarma. Propojíte soubory zákazníků se svým účtem a můžete tak pohodlně spolupracovat se svými zákazníky.

Propojte se svým účetním balíčkem

Společnost onFakt se pevně zavázala k technologickému rozvoji a elektronické fakturaci. Existuje několik metod, jak propojit onFakt s vaším vlastním účetním balíčkem.

Užitečný nástroj pro vaše zákazníky

onFakt zajišťuje, aby vaši zákazníci měli včasnou a správnější správu, což znamená méně problémů.

Dík!

Otevírají vaši zákazníci nové účty u onFakt prostřednictvím vašeho účetního účtu? Pak obdržíte pěknou provizi jako poděkování!

Propojte se svým účetním balíčkem

Můžete použít různé metody, zcela podle požadovaného pracovního postupu

1. Export do UBL

onFakt může exportovat nákupní a prodejní faktury do formátu UBL nebo E-FFF. Lze importovat do téměř jakéhokoli účetního balíčku.

2. Synchronizace se serverem

Všechny dokumenty všech vašich souborů můžete mít synchronizované na svém vlastním serveru, Dropboxu, Disku Google nebo OneDrive. Tímto způsobem vám budou všechny dokumenty doručovány automaticky.

3. Odkaz přes doručovací platformu

Univerzální doručovací platformy jako ClearFacts, Basecone a CodaBox zajišťují, že vaši zákazníci mohou odesílat své dokumenty přímo z onFaktu.

4. Přímé odkazy

onFakt má přímé propojení s účetními programy v cloudu. Uživatelé mohou zasílat své faktury přímo z programu do svého souboru v účtech.

Jak začít s onFakt pro účetní?

Velmi snadné , zdarma a během několika minut !

Jak začít s onFakt pro účetní?

Vytvořte si bezplatný účet prostřednictvím této webové stránky. Po vytvoření účtu můžete spustit soubory pro své zákazníky. Každý soubor zákazníka začíná 14denní bezplatnou zkušební dobou, která zákazníkovi umožní seznámit se s celým balíčkem. V závislosti na používaném účetním balíčku můžete nastavit funkce pro automatizaci zpracování dokumentů.

VYTVOŘIT ÚČET!

OBRÁZKY

Jak vypadá náš program!

2.595.710

dokumenty vytvořené pomocí onFaktu

Co říkají naši klienti

onFakt.cz pro účetní je dokonalým nástrojem k digitalizaci výměny dokumentů s vašimi zákazníky!

Použijte svůj vlastní důvěryhodný účetní balíček, ale minimalizujte manuální zadávání díky spolupráci se svým zákazníkem prostřednictvím onFaktu. Jeho faktury vytvořené pomocí onFaktu lze snadno převést na téměř jakýkoli účetní balíček.

VYTVOŘIT ÚČET!
server room