Výlet s průvodcem

onFakt pro účetní

Propojte soubory zákazníků a získejte přehled v reálném čase

Ze svého účetního účtu vytvoříte nový podnikatelský účet nebo propojíte stávající účty. Jakmile získáte přístup k těmto účtům, můžete sledovat stav společnosti v reálném čase a shromažďovat a zpracovávat faktury různými způsoby ve svém vlastním účetním balíčku.

Propojte soubory zákazníků a získejte přehled v reálném čase
Snadno zpracujte do svého vlastního účetního balíčku

Snadno zpracujte do svého vlastního účetního balíčku

onFakt není účetní program, ale program pro podnikatele. Samotné vedení účetnictví se provádí prostřednictvím vašeho vlastního účetního balíčku, ale onFakt usnadňuje přenos dokumentů, které podnikatel vytvoří, do vašeho vlastního balíčku. Nejlepší způsob použití závisí na tom, který balíček používáte.

Šikovný nástroj pro vaše zákazníky

onFakt je velmi užitečný balíček pro mnoho podnikatelů. Díky tomu budou lépe spravovat a sledovat vlastní správu, což také zajistí správnější a lepší zpracování v účetnictví. Chybná pořadová čísla, data, ... jsou minulostí.

Protože onFakt je program vytvořený pro podnikatele a nikoli rozšířením účetního balíčku, nepoužívají se žádné složité výrazy a vše bylo vyvinuto s ohledem na uživatelskou přívětivost.

Šikovný nástroj pro vaše zákazníky
Pomozte společnosti onFakt růst

Pomozte společnosti onFakt růst

Když doporučujete zákazníkům onFakt, pomáháte jim růst. Proto také získáte příjemnou provizi za doporučení zákazníků.

onFakt.cz pro účetní je dokonalým nástrojem k digitalizaci výměny dokumentů s vašimi zákazníky!

Použijte svůj vlastní důvěryhodný účetní balíček, ale minimalizujte manuální zadávání díky spolupráci se svým zákazníkem prostřednictvím onFaktu. Jeho faktury vytvořené pomocí onFaktu lze snadno převést na téměř jakýkoli účetní balíček.

VYTVOŘIT ÚČET!
server room