Vytvářejte faktury

Nemůže to být jednodušší

Rychlé a jednoduché

Automatické přidávání údajů o zákaznících a produktech v kombinaci s automatickým datováním, číslováním a výpočtem DPH zajišťuje, že faktury vytváříte super rychle. PDF se automaticky generuje na základě vaší firemní identity a můžete jej snadno vytisknout nebo odeslat e-mailem.

Automatické sledování plateb

V onFaktu můžete ručně sledovat platby nebo se a automaticky zpracovávat platby. Šetříte spoustu času automatickým sledováním plateb. Stále nezaplacená faktura? Poté vytvořte připomenutí a odešlete ho zákazníkovi. Šikovné a rychlé.

Je také možné vytvořit Faktury lze platit online například prostřednictvím našeho partnera prostřednictvím systému VISA nebo bancontact. I tímto způsobem se platby automaticky zpracovávají a propojují s příslušnou fakturou.

Automatické připomenutí

Automatizujte sledování nezaplacených faktur automatickým zasíláním upomínek. To nejen šetří čas, ale také pracujete důsledněji, protože připomenutí se odesílají vždy po stejném neplaceném období.

Snadná přeprava

Faktury lze tisknout nebo přímo z programu. E-mailová adresa ze souboru zákazníka se automaticky vyplní a standardní text e-mailu upravíte podle potřeby. Faktury jsou zasílány na vaši vlastní e-mailovou adresu, aby byla zajištěna profesionalita.

Rozsáhlé zprávy

Získejte přehled o svých týdenních, měsíčních, čtvrtletních nebo ročních tržbách a zisku. Kdo jsou vaši nejlepší zákazníci a jaké produkty prodáváte nejvíce. K dispozici je více než které vám pomohou nahlédnout do vašich čísel. Praktické grafy vám poskytnou vizuální reprezentaci vašich čísel.

Co říkají naši klienti

MODUL FAKTURACE SCREENSHOTS

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room