Vytvářejte faktury

Nemůže to být jednodušší

Rychle a snadno

Automatické přidávání údajů o zákaznících a produktech v kombinaci s naším automatickým datováním, číslováním a výpočtem DPH vám zajistí rychlejší vytváření faktur než kdykoli předtím. Použijte titulky nebo uveďte odkaz na objednávku. Automaticky se vygeneruje dokument PDF na základě vaší firemní identity. Lze jej snadno vytisknout nebo odeslat zákazníkovi e-mailem, a to vše z prostředí aplikace onFakt.

Rychle a snadno
Automatizované sledování plateb

Automatizované sledování plateb

Aplikace onFakt umožňuje sledovat platby ručně nebo je zpracovávat automaticky. Díky automatizovanému sledování plateb ušetříte spoustu času. Stále jste neobdrželi žádnou platbu? Rychle vytvořte platební upomínku a pošlete ji e-mailem svému zákazníkovi - to vše v našem programu.

Abyste se vyhnuli opožděným platbám, můžete zákazníkovi zaslat tlačítko pro online platbu. Faktury lze bezpečně zaplatit online prostřednictvím našeho partnera Mollie. Zákazníci si mohou vybrat, zda chtějí platit kartami VISA, MasterCard, PayPal, ... Pokud tuto funkci využíváte, příchozí platby se automaticky zpracují a propojí s příslušnou fakturou.

Automatické upomínky plateb

Automatizujte sledování nezaplacených faktur automatickým zasíláním upomínek o zaplacení. Nejenže tím ušetříte čas, ale také vám to pomůže pracovat důsledněji. Tyto upomínky jsou vždy zasílány podle vámi stanovených podmínek. 

Automatické upomínky plateb
Snadné odesílání

Snadné odesílání

Aplikace onFakt nabízí několik možností odesílání. Prostřednictvím služby Tisk a pošta si můžete nechat faktury vytisknout, orazítkovat a odeslat běžnou poštou. Prostřednictvím sítě PEPPOL je odešlete zcela digitálně. Přímé odesílání e-mailem lze provést přímo z aplikace onFakt. 

E-mailová adresa nalezená v souboru zákazníka se přidá automaticky; stačí pouze upravit výchozí text e-mailové zprávy. onFakt má nastavení pro odesílání dokumentů z vlastní e-mailové adresy, aby byla zajištěna profesionalita.

Rozsáhlá řada reportů

Získejte přehled o týdenních, měsíčních, čtvrtletních nebo ročních tržbách a zisku. Kdo jsou vaši nejlepší zákazníci a které produkty prodáváte nejčastěji? K dispozici je více než 30 přehledů, které vám pomohou lépe pochopit vaše obchodní čísla. Praktické grafy poskytují vizuální znázornění vašich údajů.

Rozsáhlá řada reportů
Ostatní měny

Ostatní měny

V systému onFakt je fakturace v jiných měnách velmi snadná. Stačí vybrat příslušnou měnu pro vašeho zákazníka: onFakt zobrazí aktuální směnný kurz a postará se o konverzi. 

Ve vlastní firemní identitě

Vaše firemní identita přispívá k úspěchu a uznání vaší firmy. Nahrajte si vlastní firemní logo a zkombinujte ho s vhodnými barvami. onFakt vám pomůže během okamžiku vytvořit velmi profesionálně vypadající fakturu, která bude okamžitě spojena s vaší společností.

Chcete používat vlastní předtištěný hlavičkový papír? Stále ho můžete použít. onFakt nabízí také šablonu bez hlavičkového papíru, abyste mohli snadno zobrazit vlastní tištěnou podobu.

Ve vlastní firemní identitě

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room