Zákaznická základna a CRM

Snadná správa zákazníků

Udržování jasných údajů o zákaznících

onFakt podporuje efektivní a jednoduchou správu zákaznických dat. Přehledný seznam vás rychle dovede k zákazníkovi a jím určenému souboru, včetně kontaktních údajů, odkazů na dříve připravené nabídky a faktury, přehledy, přílohy atd. Přidejte tolik kontaktních údajů, kolik potřebujete; pro začátek v aplikaci onFakt stačí jméno zákazníka.

Udržování jasných údajů o zákaznících
Efektivní využívání informací o zákaznících

Efektivní využívání informací o zákaznících

Při přípravě nabídky nebo faktury můžete snadno vyhledat soubor zákazníka a znovu použít jeho údaje. Automaticky se doplní údaje o adrese, e-mailové adrese a DIČ. Není nutné žádné další ruční zadávání: připravte své dokumenty ještě rychleji. Není povinností vytvářet uživatelský soubor pouze pro jednorázového zákazníka. Alternativní adresa místa nebo adresa pro doručení se zadává pouze jednou a může být uložena jako součást souboru zákazníka pro budoucí použití.

Vyhledávání podle DIČ

Aby bylo možné vytvářet soubory zákazníků ještě rychleji, je společnost onFakt napojena na evropský nástroj VIES pro ověřování DIČ. Stačí zadat DIČ společnosti a onFakt doplní údaje o názvu a adrese společnosti!

Vyhledávání podle DIČ
Import nebo export dat zákazníků

Import nebo export dat zákazníků

Máte již zákaznickou základnu ze stávajícího programu? Jednoduše ji importujte do aplikace onFakt. Takto nemusíte vše přenášet ručně. Chcete exportovat stávající údaje o zákaznících ze služby onFakt a poslat jim například e-mailovou kampaň prostřednictvím služby MailChimp? To provedete jediným kliknutím prostřednictvím aplikace onFakt.

Cizojazyční zákazníci

onFakt umožňuje vytvářet faktury (a další dokumenty) v různých jazycích. Vyberte požadovaný jazyk zákazníka v souboru zákazníka nebo při vytváření dokladu a vzhled dokladu se automaticky přeloží do požadovaného jazyka. Výchozími dostupnými jazyky v aplikaci onFakt jsou čeština, nizozemština, francouzština, němčina a angličtina. Potřebujete jiný jazyk? Neváhejte nás kontaktovat.

Cizojazyční zákazníci
Připojená data

Připojená data

onFakt vám umožňuje propojit velké množství informací se soubory vašich zákazníků, např. tím, že poskytuje možnost nahrávat přílohy k souborům vašich zákazníků. Uložit alternativní adresu pro doručení nebo přiřadit nabídku k adrese (staveniště). Tyto adresy se snadno zobrazí ve vašich dokumentech. 

Pracujete s různými cenami pro velkoobchod, jednotlivé zákazníky nebo určitou skupinu zákazníků? Přiřaďte zákazníka ke správnému cenovému segmentu a automaticky zobrazte odpovídající cenu pro váš produkt a konkrétního zákazníka. 

Hlídání vašich návrhů nebo úkolů se stane pohodlným díky úkolům, které jsou propojeny s vašimi zákazníky. onFakt nabízí také propojení s Mailchimpem. S tímto programem lze snadno synchronizovat seznam zákazníků a nastavit tak (automatizované) e-mailové kampaně.

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room