Zákaznická základna a CRM

Snadná správa zákazníků

Udržování jasných údajů o zákaznících

V onFaktu můžete snadno spravovat soubory zákazníků. Prostřednictvím přehledného seznamu můžete rychle vyhledat zákazníky a zobrazit všechny relevantní informace o tomto zákazníkovi, jako jsou kontaktní údaje, a již vystavené , , , ...

Snadné použití údajů o zákaznících

Když připravujete cenovou nabídku nebo fakturu, můžete velmi snadno vyhledat soubor zákazníka a znovu použít údaje o zákazníkovi. Podrobnosti o adrese, e-mailová adresa a DIČ jsou automaticky vyplněny, abyste mohli ještě rychleji generovat nabídky a faktury. Pro jednorázové zákazníky nemusíte ani vytvářet zákaznickou kartu.

Hledání pomocí DIČ

Aby bylo možné vytvářet soubory zákazníků ještě rychleji, je onFakt připojen k evropské databázi společností. Jednoduše zadejte DIČ společnosti a my vyplníme jméno a adresu!

Dovoz a vývoz

Máte již zákaznickou základnu ze stávajícího programu? Jednoduše to importujte do onFaktu! Tímto způsobem nemusíte přenášet vše ručně.

Chcete také exportovat své stávající údaje o zákaznících z onFaktu, například k odeslání e-mailové kampaně? S onFaktem je to také snadné.

Zahraničně mluvící zákazníci

Fakturace v jiných jazycích? To je také možné s onFakt! Vyberte požadovaný jazyk v souboru zákazníka nebo během vytváření dokumentu a rozvržení dokumentu je automaticky přeloženo do požadovaného jazyka. Dostupné jazyky v onFaktu jsou holandština, francouzština, němčina a angličtina. Stále potřebujete jiný jazyk? Neváhejte .

Co říkají naši klienti

Screenshoty zákaznického modulu

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room