Snadné odesílání faktur

Vaše faktura v 1-2-2 u zákazníka

Odesílejte faktury e-mailem

Vaše faktury a dokumenty lze zákazníkovi zaslat přímo z programu onFakt. Prostřednictvím následné funkce můžete okamžitě zjistit, zda faktura dorazila a kdy byl e-mail přečten. Například v případě neúspěšného přenosu nabídky z důvodu nesprávně zadané e-mailové adresy můžete nabídku okamžitě znovu odeslat správně, aby žádný zákazník nezmeškal nabídku.

Zasílání faktur poštou

Faktury můžete posílat poštou přímo z programu, aniž byste se museli tisknout a chodit k PO boxu. Tisk, vložení obálky a zaslání faktury poštou stojí přibližně 1,25 EUR za fakturu, vše v ceně. Samozřejmě si můžete soubor PDF snadno vytisknout sami a odeslat poštou. Pomocí tlačítek pro ruční sledování můžete snadno sledovat, které dokumenty byly odeslány a které nikoli.

Zasílání faktur přes PEPPOL

Jako alternativu k tradičnímu e-mailu můžete také předávat faktury prostřednictvím evropské sítě PEPPOL. Faktury odesílané a přijímané prostřednictvím sítě PEPPOL mají tu výhodu, že je lze zpracovávat automaticky.

Co říkají naši klienti

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room