Zprávy

Vizualizujte svá čísla

Zákazníci

Podívejte se na historii prodeje a příjmy na zákazníka, vytvořte si přehled nejlepších zákazníků nebo zjistěte ztracené zákazníky. Užitečné nástroje, které vám poskytnou informace, jež můžete okamžitě využít.

Zákazníci
Produkty

Produkty

Jaké jsou vaše nejprodávanější produkty nebo kategorie? Které produkty jsou pro vaši firmu nejvýnosnější? Zásadní informace pro řízení vaší nabídky na trhu, vytváření silných cenových návrhů a maximalizaci zisku, mimo jiné prostřednictvím vhodného řízení zásob.

Výsledky

Přehled o celkových příjmech v reálném čase. Pokud jste si aktivovali modul nákupů a evidujete nákupní faktury v systému onFakt, získáte v reálném čase přehled o celkových nákladech v porovnání se ziskem. Nemusíte čekat až do konce čtvrtletí nebo roku, abyste dostali zprávu od svého účetního!

Výsledky
Plánování a rozpočty

Plánování a rozpočty

Stanovili jste si cíle, kterých chcete dosáhnout, určitý příjem, kterého chcete dosáhnout, nebo rozpočet, v jehož rámci byste měli udržet náklady? Pomocí našeho praktického plánovacího nástroje snadno zkontrolujete, zda stále dodržujete plán.

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room