Zprávy

Vizualizujte svá čísla

Zákazníci

Prohlédněte si historii prodeje a obrat na zákazníka, vytvářejte zprávy o svých nejlepších zákaznících a jejich obratu nebo zjišťujte ztracené zákazníky. To vše jsou velmi užitečné nástroje, které vám poskytnou informace, které můžete okamžitě použít.

produkty

Jaký je váš nejprodávanější produkt (kategorie)? Které produkty přinášejí největší zisk? Užitečné informace, abyste při přípravě své další nabídky mohli maximalizovat svůj zisk!

Výsledek

Pohled na váš celkový obrat v reálném čase. Když také zadáte své nákupní faktury, získáte také přehled o celkových nákladech a zisku vašeho podnikání v reálném čase. Už žádné čekání na zprávu nebo zprávu od účetního na konci čtvrtletí nebo roku!

Plán

Máte cíl dosáhnout určitého obratu nebo rozpočtu, ve kterém musí zůstat vaše náklady? Pomocí praktického plánovacího nástroje můžete snadno zkontrolovat, zda máte stále plán.

Co říkají naši klienti

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room