Cloud

Vytvářejte faktury online, odkudkoli a na jakémkoli zařízení

Dostupnost odkudkoli a na jakémkoli zařízení

Online fakturace v cloudu má oproti tradičnímu fakturačnímu softwaru mnoho výhod. Například cloudové prostředí onFaktu je nepřetržitě dostupné z libovolného místa. Používáte počítač se systémem Windows, tablet Apple nebo smartphone? Jednoduše jděte na onFakt.cz a přihlaste se!

Dostupnost odkudkoli a na jakémkoli zařízení
Automatické zálohování

Automatické zálohování

Jelikož jsou vaše data uložena v cloudu, naše systémy vytvářejí vícenásobné zálohy, abyste o ně nikdy nepřišli. Navíc si můžete aktivovat napojení na známé služby cloudového úložiště a nastavit si tak pro sebe další zálohovací prostředí.

Synchronizace

Vaše data jsou uložena centrálně v cloudu. Ať už otevřete onFakt kdykoli a na kterémkoli zařízení, budete vždy pracovat s nejnovější verzí svých dat. I když má váš účet více uživatelů, budete používat stejná data v reálném čase.

Synchronizace
Bezpečné úložiště

Bezpečné úložiště

Program v cloudu je v mnoha případech bezpečnější než váš vlastní počítač. Servery onFaktu nejsou náchylné k virům a jsou zcela odříznuty od vnějšího webu, takže k programu není online přístup. V našem programu si otevřete své vlastní prostředí onFaktu prostřednictvím své e-mailové adresy a osobního hesla a případně dodatečného dvoufázového ověření pomocí chytrého telefonu. Data jsou šifrována pomocí SSL a vyměňována pouze mezi vaším zařízením a našimi servery.

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room