Zákazníci a CRM

Snadná správa zákazníků

Transparentní správa zákaznických dat

OnFakt podporuje efektivní a jednoduchou správu zákaznických dat. Přehledný seznam vás rychle dovede k zákazníkovi a jeho složce, včetně kontaktních údajů, odkazů na dříve připravené nabídky a faktury, reporty, přílohy atd. Přidejte tolik kontaktních údajů, kolik potřebujete – jméno zákazníka stačí k tomu, abyste v onFaktu mohli začít.

Transparentní správa zákaznických dat
Efektivní využívání informací o zákaznících

Efektivní využívání informací o zákaznících

Při přípravě nabídky nebo faktury si můžete snadno vyhledat složku zákazníka a znovu použít zákazníkova data. Údaje jako adresa, e-mailová adresa a DIČ budou vyplněny automaticky. Není potřeba žádné další ruční zadávání – své dokumenty připravíte ještě rychleji. Není nutné vytvářet složku pro pouze jednorázového zákazníka. Alternativní adresa nebo dodací adresa se zadává jen jednou a lze ji uložit jako součást složky zákazníka pro budoucí použití.

Vyhledávání podle DIČ

Aby bylo možné vytvářet složky zákazníků ještě rychleji, je onFakt napojen na evropský systém VIES pro ověřování DIČ. Stačí zadat DIČ a onFakt doplní název i adresu společnosti!

Vyhledávání podle DIČ
Import nebo export zákaznických dat

Import nebo export zákaznických dat

Máte již zákaznickou základnu ze stávajícího programu? Jednoduše ji importujte do onFaktu. Tímto způsobem nemusíte vše kopírovat ručně. Chcete exportovat svá stávající zákaznická data z onFaktu, abyste mohli odeslat například e-mailovou kampaň prostřednictvím služby Mailchimp? To v onFaktu provedete jediným kliknutím.

Cizojazyční zákazníci

OnFakt umožňuje vytvářet faktury (a další dokumenty) v různých jazycích. Vyberte požadovaný jazyk ve složce zákazníka nebo při vytváření dokumentu a dokument se automaticky přeloží do požadovaného jazyka. Výchozí dostupné jazyky v onFaktu jsou čeština, angličtina, francouzština, němčina a nizozemština. Potřebujete jiný jazyk? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Cizojazyční zákazníci
Připojená data

Připojená data

OnFakt vám umožňuje připojit ke složkám vašich zákazníků velké množství informací, např. tím, že poskytuje možnost ke složkám vašich zákazníků nahrávat přílohy. Uložte alternativní dodací adresu nebo přiřaďte nabídku k adrese stavby. Tyto adresy se pak snadno zobrazí na vašich dokumentech. 

Pracujete s různými cenami pro velkoobchod, jednotlivé zákazníky nebo určitou skupinu zákazníků? Přiřaďte zákazníka ke správnému cenovému segmentu a automaticky uvidíte odpovídající cenu pro svůj produkt a konkrétního zákazníka. 

Hlídání vašich nabídek nebo úkolů se stane pohodlnějším díky používání úkolů, které jsou propojeny s vašimi zákazníky. OnFakt nabízí také napojení na Mailchimp. S tímto programem lze snadno synchronizovat seznam zákazníků a nastavit tak (automatizované) e-mailové kampaně.

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room