Vše o onFaktu

Objevte onFakt pro účetní

Propojte složky zákazníků a získejte přístup v reálném čase

V rámci svého účtu pro účetní můžete vytvořit nový firemní účet nebo propojit stávající účty onFakt se svým účtem. Jakmile získáte přístup k těmto účtům, můžete sledovat stav firem klientů v reálném čase a shromažďovat/zpracovávat faktury ve svém vlastním účetním softwaru.

Propojte složky zákazníků a získejte přístup v reálném čase
Snadno zadávejte do svého vlastního účetního balíčku

Snadno zadávejte do svého vlastního účetního balíčku

OnFakt není účetní program, ale fakturační program pro podnikatele. Samotné účetnictví je vedeno ve vašem vlastním účetním softwaru. OnFakt usnadňuje přenos dokumentů vytvořených podnikateli do vašeho účetního softwaru. Nejlepší způsob tototo propojení nebo přenosu závisí na tom, jaký balíček používáte.

Cenný nástroj pro vaše klienty

OnFakt je velmi užitečný balíček pro mnoho podnikatelů. Díky němu budou lépe spravovat a monitorovat vlastní administrativu, což také zajistí správnější a plynulejší zpracovávání pro účetní. Chybná sériová čísla, data atd. se stanou minulostí.

Vzhledem k tomu, že onFakt je program určený pro podnikatele a ne nutně pro uživatele se znalostmi účetnictví, nepoužívá se zde žádná složitá (finanční) terminologie a vše bylo vyvinuto pro maximální použitelnost.

Cenný nástroj pro vaše klienty
Pomozte onFaktu růst

Pomozte onFaktu růst

Když klientům doporučíte onFakt a oni si následně zakoupí předplatné, přispíváte přímo k růstu onFaktu. Proto vám nabízíme provizi za doporučení nových zákazníků.

onFakt.cz pro účetní je dokonalý nástroj pro usnadnění výměny dokumentů s vašimi zákazníky!

Používejte svůj vlastní důvěryhodný účetní software, ale minimalizujte ruční zadávání díky spolupráci se svými zákazníky prostřednictvím onFaktu. Faktury vytvořené pomocí onFaktu lze snadno převést do téměř jakéhokoli účetního softwaru.

VYTVOŘIT ÚČET
server room