Reporty

Vizualizujte svá čísla

Zákazníci

Podívejte se na historii prodejů a tržeb na zákazníka, vytvořte si přehled nejlepších zákazníků nebo zjistěte, které jste ztratili. Užitečné nástroje, které vám poskytnou informace, jež můžete okamžitě využít.

Zákazníci
Produkty

Produkty

Jaké jsou vaše nejprodávanější produkty nebo kategorie? Které produkty jsou pro vaši firmu nejvýnosnější? Zásadní informace pro řízení vaší nabídky na trhu, vytváření výhodných cenových nabídek a maximalizaci zisku, mimo jiné prostřednictvím vhodného řízení zásob.

Výsledky

Přehled o celkových tržbách v reálném čase. Pokud jste si aktivovali modul „nákupy“ a evidujete své nákupní faktury v onFaktu, získáte v reálném čase přehled o celkových nákladech v porovnání se ziskem. Nemusíte čekat až do konce čtvrtletí nebo roku, abyste dostali report od svého účetního!

Výsledky
Plánování a rozpočty

Plánování a rozpočty

Stanovili jste si cíle, kterých chcete dosáhnout, určité tržby, které chcete získat, nebo rozpočet, v jehož rámci by se měly udržet vaše náklady? Pomocí našeho praktického plánovacího nástroje snadno zkontrolujete, zda se stále držíte plánu.

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room