Správa produktů

Praktická databáze vašich produktů či služeb

Snadné vytváření produktů nebo služeb

V onFaktu můžete snadno vytvářet nové produkty/služby nebo importovat stávající. Snadno je vyhledáte v databázi pomocí jejich názvu nebo kódu zboží. Cena, název a popis vašich výrobků nebo služeb se automaticky doplní do polí na fakturách nebo nabídkách. Vytvářejte dokumenty během chvilky a bez dalšího zkoumání!

Snadné vytváření produktů nebo služeb
Reporty o produktech a službách

Reporty o produktech a službách

Pomocí jednoho z našich reportů získáte přehled o historii prodeje produktů, svých nejprodávanějších produktech, celkových tržbách a mnohem více. Odhalte v reálném čase, jaké jsou vaše nejlepší služby, s většinou prodejů nebo s nejvyššími tržbami.

Řízení zásob

Bezplatný modul pro řízení zásob si můžete v onFaktu snadno aktivovat. Virtuální zásoby se vypočítávají na základě nevyřízených objednávek, zatímco aktuální zásoby vychází ze skutečně odesílaných produktů (např. na základě odeslaných faktur). Zásoby snadno doplníte zadáním nových nákupů

Aktivací modulu „sady produktů“ může onFakt snadno spravovat zásoby produktů v sadách. Prodáváte cenově výhodný balíček produktů složený z deseti jednotlivých položek s upravenou cenou nebo krabici vína obsahující šest jednotlivých lahví? Všechny jednotlivé položky této sady produktů budou započítány do vašich prodejů a řízení zásob.

Řízení zásob
Import a export produktových dat

Import a export produktových dat

Poskytuje vám dodavatel seznam veškerého zboží nebo již máte soubor s produkty z jiného softwaru? Takové seznamy snadno importujete do onFaktu a vyhnete se tak duplicitám! Tato funkce také umožňuje snadnou aktualizaci cen produktů, abyste nemuseli ručně měnit každou jednotlivou cenu produktu v onFaktu.

Cenová segmentace

Používáte různé ceny pro velkoobchod, jednotlivé zákazníky nebo konkrétní skupinu klientů? Použijte u jednoho produktu různé cenové segmenty. Na základě údajů o vašich zákaznících onFakt okamžitě vybere správný cenový segment pro vašeho klienta.

Cenová segmentace
Měrné jednotky

Měrné jednotky

Snadno přiřaďte ke svým produktům správné měrné jednotky a zobrazte je ve svých dokumentech. Převod z jedné jednotky na druhou se také stane hračkou.

Vratné obaly

Pomocí modulu „vratné obaly“ je možné spočítat veškeré vrácené obaly. Hodnotu vratných obalů zadáte na úrovni produktu. OnFakt automaticky vypočítá případnou hodnotu k vrácení při vytváření potvrzení objednávky nebo faktury

Vratné obaly
Slevy

Slevy

Různé slevy – v procentech nebo částkách – lze přiřadit na úrovni produktu, zákazníka, celého dokumentu (např. faktury) nebo uplatněním slevy za rychlou platbu. 

Obrázek produktu

Zobrazte na svých dokumentech obrázek produktu, aby zákazníci okamžitě viděli, co je předmětem vaší nabídky nebo faktury. Obrázek se přidá do vašeho produktového listu a snadno se zobrazí na vaší nabídce, faktuře atd.

Obrázek produktu

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room