Potvrzení objednávek

Aktivujte si tento bezplatný modul jediným kliknutím

Potvrzení objednávky

Tento bezplatný modul vám umožňuje vytvářet potvrzení objednávek pro vaše zákazníky. Zadali objednávku nebo přijali vaši nabídku? S onFaktem můžete jednoduše vytvořit potvrzení objednávky a odeslat ho zákazníkovi. Může být dokonce podepsané online! Potvrzení objednávek lze vytvářet ručně, ale jde je také zkopírovat z existující cenové nabídky, aby se snížilo množství vynaložené práce na naprosté minimum.

Potvrzení objednávky
Pohodlné workflow

Pohodlné workflow

Modul „potvrzení objednávek“ dokonale zapadá do workflow vaší firmy. Potvrzení objednávky z cenové nabídky vytvoříte pouhými dvěma kliknutími. Máte už potvrzení objednávky hotové? Pošlete jej e-mailem a zkopírujte do konečné faktury pouhými dvěma kliknutími! Všechna data, sériová čísla, ... se automaticky správně upraví. Je na čase pracovat efektivněji s onFaktem!

Potvrzení objednávek a řízení zásob

OnFakt rozlišuje virtuální a skutečné zásoby. Virtuální zásoby se týkají stavu zásob na základě potvrzení objednávek. V tomto výpočtu onFakt nezohledňuje pouze to, co již bylo vyfakturováno nebo dodáno, ale také to, co si již zákazníci objednali. Pokud by si zákazníci objednali více, než je skutečně skladem, budete o tom okamžitě informováni nastaveným upozorněním na stav skladu.

Potvrzení objednávek a řízení zásob

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room