Řízení nákupu

Zpracovávejte své nákupní faktury v onFaktu

Řízení nákupu

OnFakt není jen fakturační software pro tvorbu prodejních faktur, ale také pro zpracovávání nákupních faktur. Když si ve svém účtu aktivujete bezplatný modul „řízení nákupu“, můžete také nahrávat a zpracovávat své nákupní faktury. Získejte přehled o svých celkových výdajích za určité období nebo podle kategorie nákupu. Sledování plateb zajišťuje dobré vztahy s vašimi dodavateli a reporty vám umožňují pečlivě sledovat váš rozpočet a investovat chytřeji.

Modul řízení nákupu umí zpracovávat i e-faktury. Díky tomu stačí vybrat e-fakturu jako přílohu a všechny informace z této faktury budou automaticky zadány správně. Ušetřete čas a eliminujte chyby!

Řízení nákupu
Reporty

Reporty

Když v onFaktu evidujete i své nákupní faktury, je možné konzultovat nejen reporty pokrývající tržby vaší firmy, ale také zisk (výnosy minus náklady). To vám umožní sledovat, kolik vaše firma skutečně vydělává v reálném čase.

Propojení s účetnictvím

Vaše nahrané a zpracované nákupní faktury také převedeme do formátu UBL (Universal Business Language). Tento formát pro elektronické faktury můžete exportovat z onFaktu nebo jej poslat svému účetnímu prostřednictvím přímého odkazu z našeho programu. Tímto způsobem může váš účetní automaticky zpracovat již zadaná data dokumentů a vy výrazně snížíte množství práce s ručním zadáváním dat.

Propojení s účetnictvím
E-mail a doručená pošta PEPPOL

E-mail a doručená pošta PEPPOL

OnFakt má funkci schránky pro příchozí e-maily, se kterou můžete snadno přijímat nákupní faktury. Každá schránka pro příchozí e-maily má svou jedinečnou e-mailovou adresu, na kterou můžete odesílat nebo přeposílat e-maily. Nákupní faktury připojené k těmto e-mailům pak lze snadno dále zpracovávat v programu. Papírové dokumenty lze odesílat e-mailem přímo ze skeneru na e-mailovou adresu této schránky. Nebo dokument jednoduše vyfoťte a nahrajte pomocí chytrého telefonu!

Prostřednictvím této schránky můžete také přijímat faktury přes síť PEPPOL. To umožňuje vašim dodavatelům zasílat elektronické faktury přímo z jejich fakturačního softwaru na váš účet onFakt. Protože se jedná o skutečné elektronické faktury, nemusíte již nic přepisovat. OnFakt automaticky a 100% správně extrahuje všechny údaje z přijatého dokumentu.

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room