Vytvářejte nabídky

Připravujte nabídky s onFaktem snadno a rychle

Snadné a rychlé vytvoření

Rychlá, přehledná a správná příprava nabídek je pro každou firmu zásadní, aby přesvědčila potenciální zákazníky. Pomocí onFaktu můžete rychle vytvářet nabídky tak, že vyhledáte stávající produkty a ceny ve svém osobním seznamu produktů a doplníte je o konkrétní informace pro jednotlivé potenciální zákazníky. Když v budoucnu obdržíte podobné požadavky, můžete jedním kliknutím vytvořit kopii existující cenové nabídky a upravit specifika. 

Rozsáhlá nabídka s různými cenovými možnostmi lze snadno rozdělit pomocí mezisoučtů. Pro adresu místa (stavby) nebo konkrétní informace můžete použít pole vyhrazená pro informace. 

Snadné a rychlé vytvoření
Přesné sledování nabídek

Přesné sledování nabídek

Cenové nabídky je nejlepší pečlivě sledovat. Každá nabídka má své sériové číslo s datem a odkazem pro snadné sledování. OnFakt vás automaticky upozorní na nevyřízené nabídky, abyste mohli kontaktovat zákazníka ohledně další obchodní schůzky. Cenové nabídky, které již byly přijaty, nebo dokonce realizovány, ale ještě je třeba je vyfakturovat, jsou jasně označeny, takže fakturace může rychle následovat. Nenechte si ujít jasný příjem – onFakt vám pomůže fakturovat přijaté nabídky!

Od nabídky k faktuře jediným kliknutím

Klasickou praxí v mnoha firmách je odkládání a sdružování faktur. Bylo zboží nebo služby dodány? Vystavte fakturu ihned, abyste dostali rychleji zaplaceno. Zkopírujte údaje z cenové nabídky do faktury nebo zálohové faktury jediným kliknutím! Na dokumentu se automaticky zobrazí příslušné datum a číslo další faktury. Tímto způsobem převedete cenovou nabídku na konečnou fakturu během několika sekund. Jediné, co musíte udělat, je odeslat ji zákazníkovi přes onFakt!

Od nabídky k faktuře jediným kliknutím
Schválení a podpis online

Schválení a podpis online

Vaši zákazníci mohou schvalovat nebo přijímat vaše nabídky online z jakéhokoli zařízení. Jednoduše umístí svůj podpis pomocí myši nebo touchpadu a vy budete okamžitě informováni e-mailem. Díky snadnějšímu přijímání nabídek budou zákazníci rychleji schvalovat zadání a vy budete mít vždy důkaz pro případ sporu!

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room