Vytvořte nabídku

Vytvářejte nabídky rychle a snadno

Snadné a rychlé vytvoření

Rychlá, přehledná a správná příprava návrhů je pro každou firmu zásadní, aby přesvědčila potenciální zákazníky. Pomocí aplikace onFakt můžete rychle vytvářet návrhy tak, že vyhledáte stávající produkty a ceny ve svém osobním seznamu produktů a doplníte je o konkrétní informace pro jednotlivé potenciální zákazníky. Když v budoucnu obdržíte podobné požadavky, můžete jedním kliknutím vytvořit kopii existujícího cenového návrhu a upravit specifika. 

Rozsáhlý návrh s různými cenovými možnostmi lze snadno rozdělit pomocí mezisoučtů. Pro adresu (staveniště) nebo konkrétní informace můžete použít vyhrazená informační pole. 

Snadné a rychlé vytvoření
Přesné sledování návrhů

Přesné sledování návrhů

Návrhy je nejlepší pečlivě sledovat. Každý cenový návrh má své vlastní pořadové číslo s datem a odkazem pro snadné sledování. onFakt vás automaticky upozorní na nevyřízené nabídky, abyste mohli kontaktovat zákazníka pro další obchodní schůzku. Nabídky, které již byly přijaty nebo dokonce realizovány, ale ještě je třeba je vyfakturovat, jsou jasně označeny, takže fakturace může následovat rychle. Nenechte si ujít zřejmý příjem: onFakt vám pomůže fakturovat přijaté nabídky!

Od návrhu po fakturu jedním kliknutím

Klasickou praxí v mnoha firmách je odkládání a sdružování faktur. Byly služby a/nebo zboží dodány? Vystavte fakturu okamžitě, abyste dostali zaplaceno rychleji. Zkopírujte údaje z návrhu do faktury nebo zálohové faktury jediným kliknutím! Dokument automaticky dostane příslušné datum a číslo další faktury. Tímto způsobem převedete cenovou nabídku na konečnou fakturu během několika sekund. Jediné, co musíte udělat, je odeslat ji zákazníkovi prostřednictvím služby onFakt!

Od návrhu po fakturu jedním kliknutím
Schválení a podpis online

Schválení a podpis online

Vaši zákazníci mohou schvalovat nebo přijímat vaše návrhy online z jakéhokoli zařízení. Jednoduše umístí svůj podpis pomocí myši nebo touchpadu a vy budete okamžitě informováni e-mailem. Díky snadnějšímu schvalování návrhů budou zákazníci rychleji schvalovat zadání a vy budete mít vždy důkaz pro případ sporu!

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room