Vytvářejte faktury

Jednodušší už to být nemůže

Snadno a rychle

Automatické doplňování údajů o zákaznících a produktech v kombinaci s naším automatickým datováním, číslováním a výpočtem DPH vám zajistí rychlejší vytváření faktur než kdy dříve. Použijte podtitul nebo uveďte referenci objednávky. Na základě vaší firemní identity se automaticky vygeneruje dokument v PDF. Lze jej snadno vytisknout nebo odeslat zákazníkovi e-mailem, to vše z prostředí onFaktu.

Snadno a rychle
Automatizované sledování plateb

Automatizované sledování plateb

OnFakt umožňuje sledovat platby ručně nebo je zpracovávat automaticky. Díky automatizovanému sledování plateb ušetříte spoustu času. Stále jste neobdrželi žádnou platbu? Rychle vytvořte upomínku platby a pošlete ji zákazníkovi e-mailem – to vše z našeho programu.

Abyste se vyhnuli opožděným platbám, můžete zákazníkovi poslat tlačítko pro online platbu. Faktury lze bezpečně platit online prostřednictvím našeho partnera Mollie. Zákazníci si mohou vybrat platbu kartou VISA, Mastercard, přes PayPal, ... Pokud tuto funkci využíváte, příchozí platby se automaticky zpracovávají a propojují s příslušnou fakturou.

Automatické upomínky plateb

Automatizujte sledování nezaplacených faktur automatickým zasíláním upomínek plateb. Nejenže tím ušetříte čas, ale také vám to pomůže pracovat důsledněji. Tyto upomínky jsou vždy zasílány podle vámi stanovených podmínek. 

Automatické upomínky plateb
Snadné odesílání

Snadné odesílání

OnFakt nabízí několik možností odesílání. Prostřednictvím naší služby „vytisknout a poslat“ si můžete nechat faktury vytisknout, orazítkovat a poslat běžnou poštou. Prostřednictvím sítě PEPPOL je posíláte zcela digitálně. Snadné odesílání e-mailem lze provést přímo z onFaktu. 

E-mailová adresa uvedená ve složce zákazníka se doplní automaticky, stačí pouze upravit výchozí text e-mailu. OnFakt má nastavení pro odesílání dokumentů z vaší vlastní e-mailové adresy pro zajištění profesionality.

Široká škála reportů

Získejte přehled o svých týdenních, měsíčních, čtvrtletních nebo ročních tržbách a zisku. Kdo jsou vaši nejlepší zákazníci a které produkty prodáváte nejvíce? K dispozici je více než 30 reportů, které vám pomohou lépe porozumět údajům o vašem podnikání. Praktické grafy poskytují vizuální znázornění vašich dat.

Široká škála reportů
Cizí měny

Cizí měny

V onFaktu je fakturace v jiných měnách velmi snadná. Jednoduše vyberte příslušnou měnu pro vašeho zákazníka a onFakt zobrazí aktuální směnný kurz a postará se o přepočet. 

Vlastní firemní identita

Vaše firemní identita přispívá k úspěchu a rozpoznání vaší firmy. Nahrajte si vlastní firemní logo a zkombinujte ho s příslušnými barvami. OnFakt vám pomůže během chvilky vytvořit velmi profesionálně vypadající fakturu, kterou si zákazníci okamžitě spojí s vaší firmou.

Chcete používat vlastní předtištěný hlavičkový papír? I tuto možnost můžete využít. OnFakt nabízí také šablonu bez hlavičky pro snadné zobrazení vašeho vlastního tištěného rozvržení.

Vlastní firemní identita

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room