Dodací listy

Vytvářejte dodací listy s onFaktem

Dodací listy

Vytváření dodacích listů je s tímto bezplatným modulem velmi snadné. Dodací list vytvoříte stejně jako fakturu. Propojená historie dokumentů usnadňuje sledování (objednávka, potvrzení objednávky, dodací list, faktura, ...). Dodací list lze snadno vytisknout nebo poslat e-mailem. OnFakt nabízí možnost nechat zákazníky digitálně podepsat dodací list např. z tabletu.

Zobrazit alternativní adresu pro dodání nebo konkrétní datum dodání? I to je s onFaktem možné. Sami určíte, zda chcete zobrazit, nebo skrýt např. ceny produktů na dodacích listech.

Dodací listy
Pohodlné workflow

Pohodlné workflow

Dodací list můžete vytvořit z potvrzení objednávky nebo cenové nabídky. Po doručení můžete dokument snadno převést na fakturu. Chcete fakturovat více dodacích listů stejnému zákazníkovi pouze jedním dokumentem? Žádný problém! Vyberte požadované dodací listy a slučte je do jedné souhrnné faktury.

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room