Dodací listy

Přidejte si tuto aplikaci ke svému účtu onFakt jedním kliknutím

Dodací listy

Vytváření dodacích listů je s tímto bezplatným modulem velmi snadné. Dodací list vytvoříte stejně jako fakturu. Propojená historie dokumentů usnadňuje sledování (objednávka, potvrzení objednávky, dodací list, faktura, ...). Dodací list lze snadno vytisknout nebo poslat e-mailem. onFakt nabízí možnost nechat zákazníky digitálně podepsat dodací list např. tablet.

Zobrazit alternativní adresu pro doručení nebo konkrétní datum doručení? To je také možné s onFakt. Sami určíte, zda chcete zobrazit nebo skrýt např. ceny produktů na dodacích listech.

Dodací listy
Pohodlný pracovní postup

Pohodlný pracovní postup

Dodací list můžete vytvořit z potvrzení objednávky nebo návrhu. Po provedení dodávky můžete dokument snadno převést na fakturu. Chcete fakturovat více dodacích listů stejnému zákazníkovi pouze jedním dokladem? Žádný problém! Vyberte požadované dodací listy a spojte je do jedné souhrnné faktury.

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room