Řízení zásob

Přidejte řízení zásob ke svému účtu onFakt

Řízení zásob

Chcete sledovat, kolik produktů máte ještě na skladě? Stačí aktivovat bezplatný modul „řízení zásob“ a bedlivě sledovat své zásoby. Můžete si nastavit limit pro upozornění, takže když počet produktů na skladě klesne pod tento limit, budete na to upozorněni. Přehled o zásobách vašich produktů okamžitě získáte na panelu s přehledem produktů. Chcete aktualizovat skladové zásoby nebo data o zásobách distribuovat ve vaší firmě? Z onFaktu jednoduše exportujete a vytisknete/odešlete seznam zásob v Excelu.

Řízení zásob
Virtuální zásoby

Virtuální zásoby

Pokud používáte i modul „potvrzení objednávek“, můžete nahlédnout do tzv. virtuálních zásob. Ty představují počet položek, které jsou stále k dispozici na skladě, minus počet položek, které již byly objednány. Tímto způsobem nebudete riskovat, že prodáte více, než kolik je skutečně skladem. Před vyprodáním zboží budete moci zadat objednávku u svého dodavatele.

Produkty v sadách

Aktivací modulu „sady produktů“ může onFakt snadno spravovat zásoby produktů v sadách. Prodáváte cenově výhodný balíček produktů složený z deseti jednotlivých položek s upravenou cenou nebo krabici vína obsahující šest jednotlivých lahví? Všechny jednotlivé položky této sady produktů budou započítány do vašich prodejů a řízení zásob.

Produkty v sadách

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room