Použijte firemní identitu

Vytvářejte dokumenty s vlastním firemním brandingem

Přizpůsobení výchozího vzhledu šablony

Umožněte klientům, aby poznali vaši firmu, jakmile uvidí vaši nabídku, fakturu, ... Přizpůsobte si naše standardní vzhledy šablon tak, aby odpovídaly vašemu firemnímu brandingu. Nahrajte své logo, použijte požadované barvy, změňte řádkování nebo zvolte jiné písmo, ... S onFaktem vygenerujete profesionálně vypadající fakturu během chvilky.

Přizpůsobení výchozího vzhledu šablony
Pokročilé možnosti úprav

Pokročilé možnosti úprav

Potřebujete pokročilejší úpravy rozvržení? Získejte přístup k internímu kódu vzhledů šablon a přizpůsobte si téměř vše. Počítejte ale s tím, že budete potřebovat znalost programovacích jazyků HTML a CSS. Můžete si však také najmout odborníka, který požadované změny provede za vás.

Určete, co chcete zobrazovat

Nechcete na dodacích listech zobrazovat ceny? Žádný problém. OnFakt vám umožňuje rozhodnout, které informace se na dokumentech mohou, či nemohou zobrazovat – číslo zákazníka, cena za jednotku, množství, ...

Určete, co chcete zobrazovat

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room