Snadno zasílejte faktury nebo nabídky

Z onFaktu k zákazníkovi během chvilky

Zasílání dokumentů e-mailem

Vaše faktury a další dokumenty lze zasílat zákazníkovi přímo z programu onFakt. Prostřednictvím notifikačního systému, sloužícího ke sledování stavu, můžete okamžitě vidět, zda faktura dorazila a kdy byl e-mail přečten. Například v případě neúspěšného přenosu cenové nabídky z důvodu nesprávně zadané e-mailové adresy můžete nabídku ihned správně odeslat znovu, aby o ni žádný zákazník nepřišel.

Zasílání dokumentů e-mailem
Zasílání faktur běžnou poštou

Zasílání faktur běžnou poštou

Pomocí naší služby „vytisknout a poslat“ můžete zasílat faktury běžnou poštou přímo z programu, aniž byste je museli tisknout, razítkovat nebo s nimi chodit na poštu. Cena vytištění dokumentu, vložení do obálky a odeslání klasickou poštou závisí na zemi a počtu stran (pro ceny nás kontaktujte). Chcete-li tuto funkci používat, doplňte si zůstatek v online peněžence v onFaktu.

Samozřejmě si stále můžete sami snadno vytisknout PDF a poslat ho běžnou poštou. Pomocí tlačítek pro sledování stavu můžete snadno vidět, které dokumenty byly odeslány a které ne.

Zasílání faktur přes PEPPOL

Jako alternativu k tradičnímu e-mailu můžete také zasílat elektronické faktury prostřednictvím evropské sítě PEPPOL. Faktury odeslané a přijaté přes PEPPOL mají tu výhodu, že je lze zpracovávat automaticky.

Zasílání faktur přes PEPPOL

Jste připraveni pracovat efektivněji?

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte požadovaná pole a vygenerujte svou první fakturu za pár minut! Během 14 dní – zdarma a nezávazně – můžete prozkoumat program a všechny jeho funkce.

Zahajte bezplatnou zkušební verzi!
server room