Snadno zasílejte faktury nebo nabídky

Od onFakt k zákazníkovi během chvilky

Zasílání dokumentů e-mailem

Vaše faktury a další dokumenty lze zasílat zákazníkovi přímo z programu onFakt. Prostřednictvím následného oznamovacího systému můžete okamžitě vidět, zda faktura dorazila a kdy byl e-mail přečten. Například v případě neúspěšného přenosu cenového návrhu z důvodu nesprávně zadané e-mailové adresy můžete nabídku okamžitě správně odeslat znovu, aby žádný zákazník žádnou nabídku nezmeškal.

Zasílání dokumentů e-mailem
Zasílání faktur běžnou poštou

Zasílání faktur běžnou poštou

Pomocí naší služby tisku a pošty můžete zasílat faktury běžnou poštou přímo z programu, aniž byste je museli tisknout, orazítkovat nebo chodit na poštu. Cena vytištění dokumentu, vložení do obálky a odeslání klasickou poštou závisí na zemi a počtu stran (pro ceny nás kontaktujte). Chcete-li tuto funkci používat, doplňte si zůstatek v online peněžence ve službě onFakt.

Samozřejmě si stále můžete sami snadno vytisknout PDF a poslat ho klasickou poštou. Pomocí následných tlačítek můžete snadno sledovat, které dokumenty byly odeslány a které ne.

Zasílání faktur přes PEPPOL

Jako alternativu k tradičnímu e-mailu můžete také zasílat elektronické faktury prostřednictvím evropské sítě PEPPOL. Faktury odeslané a přijaté přes PEPPOL mají tu výhodu, že je lze zpracovávat automaticky.

Zasílání faktur přes PEPPOL

Jste připraveni pracovat efektivněji ?!

Vytvořte si svůj účet hned teď, vyplňte povinné údaje, které musí být na vašich fakturách, a vytvořte svou první fakturu za pár minut! Prvních 14 dní je zdarma a nezávazně, takže můžete poznat celý balíček!

Začít bezplatnou zkušební verzi!
server room